Sklep stacjonarny Wymiana i zwroty Darmowa dostawa od 300 PLN Wysyłka w 24H
Biuro Obsługi Klienta: +48 575 703 408

Adamki

produktów

Sortuj wg.:  Domyślnie

Domyślnie
Od najtańszych
Od najdroższych
Od popularnych
Od najnowszych


Przepraszamy, nie znaleziono żadnych produktów odpowiadających wybranym kryteriom wyszukiwania.

Adamki buty profilaktyczne są przeznaczone dla dzieci do pierwszego roku życia. Cechuje je wykonanie z wysokiej jakości naturalnej skóry owczej oraz wygodnego weluru. To doskonałe obuwie do nauki stawiania pierwszych kroków.

Adamki a wady ortopedyczne

Adamki buty dla dzieci stworzono przy użyciu najnowszych technologii z myślą o najmłodszych. Dziecięce stopy są niezwykle delikatne i z tego powodu są bardzo narażone na zniekształcenia. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego obuwia, kiedy maluch zaczyna uczyć się chodzi. Profilaktyczne buty Adamki są skonstruowane w taki sposób, że znakomicie wspierają od samego początku prawidłowe ustawienie stóp oraz ich stabilizację, tym samym zapobiegając wadom postawy oraz układu kostno-ruchowego. Dzięki właściwie dobranym butom, dzieci unikną konieczności leczenia się w przyszłości u fizjoterapeuty bądź ortopedy. Co ważne, profilaktyczne sandałki i kapcie z wyprofilowanym wnętrzem, usztywnionymi piętami oraz tylną częścią obuwia są zalecane również i dzieciom, które mają już stwierdzone wady ortopedyczne.

Wygląd obuwia Adamki

Obuwie Adamki nie tylko spełniają wszelkie wymogi stawiane przez ortopedów i są niezwykle wygodne, ale i zachwycają fasonami oraz żywymi kolorami, które tak dzieci uwielbiają. Dla dziewczynek przygotowano modele w odcieniach różu czy fioletu. Takie buty posiadają również urocze aplikacje. Z kolei dla chłopców stworzono obuwie w niebieskich i zielonych odcieniach.